Restauracja Myślenice

Rekliniec to zarówno restauracja jak i wygodne noclegi.

Nasz obiekt mieści się w rekreacyjnej części Myślenic na Zarabiu.

Kuchnia jaką serwujemy to polskie tradycyjne dania. Naszą specjalnością od 30 lat są placki ziemniaczane, a także potrawy z podrobów, które cieszą się dużą popularnością. Zobacz menu

Dla naszych gości mamy ogródek z kwiatami, a sympatycy gier zespołowych umilą sobie czas przy stole bilardowym.

Dla najmłodszych szkrabów przygotowaliśmy dwa kąciki zabaw, w ogródku i na sali głównej lokalu.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 35 osób: urodziny, spotkania rodzinne, komunie, chrzciny, pożegnalne uroczystości, różnorodne przyjęcia etc. – zobacz ofertę imprez okolicznościowych

Zobacz film z naszej restauracji.

Pyszne polskie dania

Kuchnia jaką serwujemy to polskie tradycyjne dania. Naszą specjalnością od 30 lat są placki ziemniaczane, a także potrawy z podrobów, które cieszą się dużą popularnością.

Wyrazisty smak i swieżość

Bazujemy tylko na świeżych produktach, dzięki czemu nasze dania mają zawsze wyrazisty smak. Naszą specjalnością są potrawy z podrobów, które cieszą się dużą popularnością.

Pyszne polskie dania

Kuchnia jaką serwujemy to polskie tradycyjne dania. Naszą specjalnością od 30 lat są placki ziemniaczane, a także potrawy z podrobów, które cieszą się dużą popularnością.

Poznaj naszą historię

Nasza historia zaczęła się w 1985r od małego lokalu o nazwie ”Smażalnia”, w którym placki ziemniaczane powstawały na piecu węglowym, a dodatkiem były swojskie ogórki i kwaśne mleko. W nieznanym cichym mieście z tradycjami gdzie z pasją i oddaniem zaszczepili w nas rodzice.

To pozwoliło by te wartości przenieść na stworzenie 30 letniej historii, którą z dumą i oddaniem tworzymy dzięki naszym gościom. Rekliniec to lata wspomnień, przyjaźnie które codziennie rodzą nowe, relacje oraz zaufanie uśmiechniętych i wiernych gości.

Dziękujemy naszym klientom za to wszystko!

Poznaj nas lepiej nasze cechy